mapa stránky

Linka vertikálna
Pomoc a info
     Objednávka
     Zrušenie objednávky
     Platba
     Dodacie podmienky
     Záruka a reklamácie


Prečo kvety.sk?

kytice aranžujú vyškolení
floristi

doručenie už do 24 hodín
kdekoľvek na Slovensku

hotline servis 800 - 1700

doručenie kvetov
v darčekovej krabici spolu
s pozdravom

garancia čerstvosti 5 dní

online sledovanie zásielky
službou "track & trace"

jednoduchá objednávka


Katalog-SEO

Jumbo - hľadáte internetový obchod ? Katalóg obchodov.

Internetové obchody, e-shop, internetový obchod

Best-top.sk


Nezabudnite: MEDZINÁRODNÝ DEŇ
DETÍ

1. júna
  DEŇ NAJLEPŠÍCH
PRIATEĽOV

8. júna
  DEŇ OTCOV
15. júna

MOŽNOSTI PLATBY

eBanka

Internetové kvetinárstvo Kvety.sk majú otvorený účet aj v českej eBanke. Preto ak vlastníte účet v tejto banke, úhrada by pre Vás nemala predstavovať žiadny problém. Realizovanie úhrady v rámci účtov eBanky im stránka oznámi v podobe e-mailu a sms správy. Preto nie je potrebné spoločnosti Kvety.sk zasielať žiadne potvrdenia. Číslo účtu ako aj variabilný symbol sa Vám zobrazia po odoslaní objednávky.

      eBanka Platba cez stránku eBanky, č.ú.: 2534288001/5500ČSOB Tlačítko

ČSOB Tlačítko je služba, ktorú poskytuje ČSOB banka svojim zákazníkom s aktivovaným internetbankingom. Služba obsahuje úplnú implementáciu so stránkou obchodníka. Po odoslaní objednávky stačí kliknúť na logo ČSOB Tlačítka, následne budete presmerovaný na stránku ČSOB. Po prihlásení k Vášmu účtu máte už preddefinované všetky údaje, ktoré sú pre úspešnú realizáciu platby potrebné. ČSOB banka však neposkytuje spätnú komunikáciu s obchodníkom a realizáciu úhrady obchodníkovi neoznamuje. Preto je potrebné pri tomto spôsobe úhrady zaslať spoločnosti Kvety.sk kópiu príkazu na e-mailovú adresu info@kvety.sk alebo faxom na číslo +421(0)45 5469 064.

      ČSOB Tlačítko Platba cez stránku ČSOB bankyUniPlatba

Umožňuje klientom platiť za tovar a služby v internetových obchodoch prostredníctvom aktívneho internetbankingu UniBanky. Pre platbu stačí kliknúť na logo UniPlatba.

      UniPlatba Platba cez stránku UniBankyePlatby VÚB

Je to produkt VÚB banky, prostredníctvom ktorého môžete uskutočniť úhradu za objednaný tovar vo virtuálnych obchodných domoch. Vyberiete si tovar, vyplníte objednávkový formulár a pre úhradu kliknete na ikonu ePlatby VÚB.

      ePlatby VÚB Platba cez stránku VÚB bankySporopay

Služba, ktorá umožňuje kupujúcemu platiť za objednaný tovar alebo služby poskytované internetovým obchodníkom prostredníctvom služby internetbanking Slovenskej sporiteľne. Systém obchodníka využívajúceho službu Sporopay Vás automaticky po tom, ako sa rozhodnete platiť cez Sporopay, presmeruje na stránku e-platieb Slovenskej sporiteľne, a.s.. Na obrazovke sa Vám zobrazí vyplnený formulár platobného príkazu, do ktorého doplníte číslo svojho účtu, z ktorého budete platbu realizovať. V ďalších krokoch vyplníte požadované bezpečnostné údaje a platbu odošlete. V banke prebehne kontrola formálnej správnosti platobného príkazu a správnosti zadaných bezpečnostných údajov. Po ukončení platby budete presmerovaný späť na stránku internetového obchodníka. Platba je okamžite po potvrdení klientom spracovaná. Informáciu o výsledku realizácie platby obdrží klient aj obchodník ihneď vo forme e-mailovej správy.

      Sporopay Platba cez stránku Slovenskej Sporiteľne, č.ú.: 402574488/0900TatraPay

TatraPay je produkt Tatra banky, vďaka ktorému majú klienty možnosť platiť prostredníctvom Internet bankingu vo virtuálnych obchodných domoch. Klient Tatra banky si vyberie tovar vo virtuálnom obchode, v objednávkovom formulári vyplní všetky potrebné informácie a pri výbere spôsobu platby klikne na ikonku TatraPay. Ihneď bude presmerovaný na stránku Internet bankingu Tatra banky. Po prihlásení sa mu zobrazí už vyplnený formulár platobného príkazu. Ak má k dispozícii viac účtov, má možnosť vybrať si, z ktorého budú finančné prostriedky poukázané. Potom už iba potvrdí platbu a peniaze z jeho účtu sú okamžite poslané na účet prevádzkovateľa virtuálneho obchodu. Následne bude opäť presmerovaný na stránku virtuálneho obchodného domu.

      TatraPay Platba cez stránku Tatra banky, č.ú. 262075675/1100CardPay

CardPay je produkt Tatra banky, vďaka ktorému majú klienti ktorejkoľvek banky vlastniaci platobnú kartu VISA alebo EC/MC možnosť platiť vo virtuálnych obchodných domoch. Zákazník si vyberie tovar vo virtuálnom obchode, v objednávkovom formulári vyplní všetky potrebné informácie o nákupe a adrese dodania tovaru alebo služby a pri výbere spôsobu platby si zvolí platobnú kartu. Ihneď bude presmerovaný na webstránku Tatra banky, kde vyplní potrebné údaje - číslo svojej karty, platnosť karty a ochranný kód. Banka následne zrealizuje platbu v autorizačnom centre. Po obdržaní výsledku transakcie v priebehu niekoľkých sekúnd oznámi tento výsledok zákazníkovi na svojej webstránke a obchodnému domu prostredníctvom e-mailu alebo v inom dohodnutom špecifickom formáte. Následne bude zákazník opäť presmerovaný na stránku virtuálneho obchodného domu.

      CardPay Tatra banky Platba cez stránku Tatra bankye-mail - donáška kvetov, parfémov, chutí a darčekov donáška kvetov,        © všetky práva vyhradené       Mapa stránky