mapa stránky

Linka vertikálna
Pomoc a info
     Objednávka
     Zrušenie objednávky
     Platba
     Dodacie podmienky
     Záruka a reklamácie


Prečo kvety.sk?

kytice aranžujú vyškolení
floristi

doručenie už do 24 hodín
kdekoľvek na Slovensku

hotline servis 800 - 1700

doručenie kvetov
v darčekovej krabici spolu
s pozdravom

garancia čerstvosti 5 dní

online sledovanie zásielky
službou "track & trace"

jednoduchá objednávka


Katalog-SEO

Jumbo - hľadáte internetový obchod ? Katalóg obchodov.

Internetové obchody, e-shop, internetový obchod

Best-top.sk


Nezabudnite: MEDZINÁRODNÝ DEŇ
DETÍ

1. júna
  DEŇ NAJLEPŠÍCH
PRIATEĽOV

8. júna
  DEŇ OTCOV
15. júna

VENOVANIA

Ku kytici alebo inému darčeku môžete svojim blízkym a priateľom poslať aj pekné venovanie, ktoré umocní dojem z darovaného darčeku. Môžete si vybrať z veľkého množstva venovaní z nižšie uvedených kategórií. Všetky venovania sa nachádzajú na stránke Kvety.sk a môžete ich pridať pri Vašej objednávke.


Bábätko Z rannej rosy spektra farieb, z vône krehkých ruží, prišlo na svet niečo krásne po čom človek túžil. Vitaj teda medzi nami utešené dieťa, nech Ti Pán Boh požehnáva všetky žitia kroky a buď šťastné v svete krásnom mnohé dlhé roky.
Na svadbe Vám to všetci priali a už je tu - Váš synček malý. Aby ho sprevádzal šťastný krok, venujme mu tento prípitok.
Veľa lásky a trpezlivosti, pevné zdravie a veľa radosti z Vašej malej ratolesti. Všetko najlepšie!
Najväčšie sú tie zisky, čo život vkladá do kolísky. V jednej z nich už sladko dýcha Vaše šťastie Vaša pýcha...
HORE     
Priateľstvo Dnes ráno som prehľadal svoju peňaženku. Bola prázdna. Potom som skontroloval svoje vrecká. Našiel som niekoľko mincí. Potom som prehľadal svoje srdce a našiel Teba. Až potom som pochopil, aký bohatý skutočne som...
Keď sa Ti život najsmutnejší bude zdať, keď more sĺz Ťa každý úsmev bude stáť, keď nik nepochopí, čo je bolesť v srdci mať, útechou Ti musí byť, že môžeš žiť a milovať.
Si ešte mladá a často nechápeš tento svet. Hľadáš v ňom šťastie, no stále ho niet. A možno v tom živote budeš pre niekoho práve Ty celý svet...
Ži život tak ako chceš, nie tak, ako ho žijú iní. Ži preto, aby si bol spokojný a šťastný, nie preto, že musíš.
Na svete sú dva druhy šťastia: jedno malé - byť šťastný a jedno veľké - urobiť iného šťastným.
Všetko je lacné, čo sa dá kúpiť za peniaze...
...skutočný priateľ vždy uhádne, kedy ho ten druhý potrebuje...
Keď Tvoj priateľ s Tebou zostúpi až na dno bolesti, a nezostane len na prahu, potom je to úprimný priateľ.
Priateľstvo je klinec, na ktorom visí môj život...
Veľké priateľstvo sa vždy zakladá na niečom tajomnejšom, ako je zhoda veku a povahy.
Čo je príjemnejšie ako priateľ, s ktorým môžeš hovoriť ako sám so sebou ?
V priateľstve nemá hodnotu to, čo sa vraví, ale to, čo nie je treba vravieť...
Dobrí priatelia sú ako hviezdy. Nie vždy ich vidíš, ale vieš, že sú...
Priateľstvo znásobuje šťastie a zoslabuje bolesť, keď sa rozdelíme o jedno i druhé...
HORE     
Ostatné Smrť nie je vyhasnutie slnka, ale len zhasnutie lampy, aby sme videli svetlo...
Keď sa človek lúči, myslí na návrat, na to, čo mu odvial čas. Slzy v očiach a smutná tvár, avšak v srdci radosť a nádej z návratu a stretnutia čo čaká nás.
Lúčenie je chvíľa, keď treba byť hrdinom. Prerušiť bolesť a vysmiať sa snom. Zatlačiť slzy a necítiť krivdy. Vravieť "dovidenia" a nezabudnúť nikdy.
Život je to jediné, čo mi ostáva, i keď práve on ma denne zraní tisíckrát.
Ale nikdy nebudeme vedieť povedať správne ÁNO v živote, ak nedokážeme v istých životných situáciách povedať aj energické NIE.
Život je škola pokory. Na konci všetci prídeme na to, že jediné čo máš, je to čo dáš a zmysel života človeka je v živote niekoho iného.
Ak dávaš a myslíš si: "Potom aj ja dostanem", nedostaneš nič. Iba ak dávaš nezištne, bez toho, aby si niečo čakal, dostaneš všetko..
Ak dnešok nechápeme ako ten najväčší dar, sme ešte veľmi vzdialení od pravého šťastia.
HORE     
Veľká noc Láska Zeleného štvrtku, viera Veľkého piatku, nádej Bielej soboty a víťazstvo Veľkonočnej nedele nech Vás posilní a naplní pokojom a dôverou.
Dobrej šunky, mnoho vajec, k tomu ešte chleba krajec. Do pohára vínečka, k tomu veľa zdravíčka.
Sviatky plné milosti, požehnania hojnosti od vzkrieseného Spasiteľa rodina naša vám dnes želá.
Želáme Vám veľa smiechu, na Veľkú noc len potechu, v pondelok veľký zhon, ženám šibačov plný dom.
HORE     
Svadba Majte sa radi, zvony vám zvonia, závoj Ti vlaje, kytica vonia, bielučké šaty, tak už ste svoji... Zlatý krúžok na prste navždy vás spojí.
Nech kytica Vášho spoločného života je spletená z kvetov zdravia a šťastia, zviazaná pevnou stuhou lásky a vložená do vázy porozumenia.
Prstienky zlaté, čo dnes navliekate, nech chránia Vašu lásku, ktorú v srdciach máte. Nič lepšieho sa nedá do života priať, len aby jeden druhého mal rád. Nech Vaša láska kvitne každým dňom a šťastia sprevádza Vás celým životom. Život je ako rozprávka, umenie je žiť a preto Vám dnes prajeme šťastne vykročiť.
Dve srdcia na veky pred Bohom sa spojili, aby jedno druhé nikdy nestratili. Začína sa cesta spoločného života, končí sa sloboda, mení ju obeta. Nastúpte do kočiara plného snov, či dokážete spolu viesť sa v ňom je otázkou. Aj na tej ceste kamienok sa nájde, kočiar sa nakloní, preč z cesty zájde. No sila a láska vašich sŕdc nástrhy prekoná, kočiar sa napraví, cesta sa vyrovná. Šťastnú cestu spoločným životom Vám želajú....
Keď už sa tá chyba stala a tá slečna si Ťa vzala, hľaď, nech svoje si zastaneš, a nech ju nikdy nesklameš!
Veďte loďku šťastia svojho, do prístavu manželského. Na vietor si pozor dajte, kormidlom smer udávajte!
Ako dnes tak i po ďalšie roky, nech slnko osvetľuje Vaše kroky. Žiadne hádky, nadávky, život ako z rozprávky Vám zo srdca želá .....
Láska Vaša nech je stála, plná šťastia neskonalá... Nech Vám vždy všetko vychádza podľa Vašich snov, nech sa Vám všetko vydarí bez väčších problémov. Krásny život sa želá.......
Nech Vám tento veľký deň vždy zostane v pamäti, nech tento vinš k Vašim ušiam bez prekážok zaletí. Veľa lásky, veľa detí prajeme Vám zo srdca nech je Vaša láska stále prinajmenšom horúca.
Buďte trochu rovnakí, aby ste si rozumeli a trochu odlišní, aby ste sa milovali.
Každý deň prijmite vďačne, ktorý Vám Pán Boh dal. Na svete nie sme večne, život je veľký dar. Len zbabelec si sadne do kúta pri prvej prehre v živote, za životom urobí bodku a plače v svojej samote. Vždy je ešte pre čo žiť i keď kto mnoho stratí, vždy sa má človek o čo byť, čo druhým šťastie vráti. Nech rozvonia dnes vo Vašich rukách svadobná kytica uvitá a nežnosť tých krásnych kvetov Vás do manželstva úvíta. Nech rozsvietia sa na oslavu i všetky hviezdy vesmíru a jedna z nich nech privedie Vás do lásky, šťastia do mieru...
HORE     
Vianoce a Nový rok Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko, čo Ti treba. Šťastie, pokoj, láska, neha, Ježiško má rád aj Teba...
Až sviatočné zvony odbijú polnoc a oznámia príchod čarokrásnych Vianoc, zabudni hneď na všetky starosti a preži chvíle v zdraví, šťastí a radosti.
Na Vianoce, keď svet stíchne, nech vám božie dieťa vdýchne pokoj, radosť a posilu, nielen v túto svätú chvíľu, ale taktiež v novom roku, nech vás vedie v každom kroku.
Bohatý stôl, výbornú rybu, sviatočná večera nech nemá chybu. Veľa darčekov, čo srdce pohladia, rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, veselé Vianoce a šťastný nový rok.
Šťastný Nový rok prichádzame priať, aby človek človeka vždy mal rád. Aby jeden druhému viac šťastia prial, aby ten Nový rok za to stál.
Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do Nového roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.
V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek.
Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, prajem všetko dobré - a šťastný Nový rok!
Neha v srdci, zvonce v mraze, radosť budia lásku v kráse, to Vianoce prišli zase...
Končí sa zas ďaľší rôčik, do nového je len krôčik. Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne. K tomu šťastia do balíčka hodne zdravia a šťastíčka.
V izbičke za oknom niečo sa chystá. Stromček už svieti, radosť je istá. Do tichej noci vtáčiky spievajú, pokojné vianoce tak svetu želajú. Štastné a veselé.
Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný keď stromček sa ligoce. Prajeme Vám požehnané vianoce.
Vianoce čisté biele ako sneh, v živote len radosť, šťastie, zdravie a smiech. Silvestrovskú náladu a dobrú pohodu po celý rok.
Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny, užite si spoločne krásne sviatky vianočné. A nech dlho prevláda novoročná nálada.
Túžim vianočný pokoj v sebe mať, ktorý nám Ježiško prišiel dať. Zo všetkých darov Pane môj si volím vianočný pokoj. Veselé Vianoce a Nový rok praje...
Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Ježiškovi napíšem, nech Vám splní každý sen. Už sa stromček ligoce, prajeme Vám krásne vianoce.
HORE     
Mama Mám rád kvety, ľúbim vtáčiky, každú hračku maličkú, lež najväčšmi zo všetkého ľúbim svoju mamičku.
Do ruky ti kvietok vkladám moja milá mamička, skloň sa ku mne, dám ti ešte horúci bozk na líčka.
Mamka moja zlatá mamka, mamička. Tebe patrí táto skromná kytička. Nech Ti povie každý lupienok aj kvet, že si moja mamka - celučký môj svet.
Akéže to oči máš Mamička moja? Z nich sa na mňa usmieva Dobrota tvoja. Keď sa do nich zahľadím srdiečko mi hreje tichúčko mi šteboce s mamičkou dobre je. Akéže to ruky máš Mamička moja? Roboty sa nijakej nikdy neboja. Keď ma nimi pohladíš cítim celý deň, že si moja a ja zas Tvoja, tvoja len!
Mamka moja, mamka zlatá, kto tú tvoju prácu zráta? Šiješ, perieš, varíš nám srdiečka Ti z lásky dám.
Viažem si kytičku v zelenom hájičku, keď si ju uviažem, mamke ju ukážem. Toto je kytička z malého hájička, pre Teba mamička kus môjho srdiečka.
Maľujem, maľujem krásny kvet, taký kvet nevidel ešte svet. Maľujem, maľujem ako viem, Mamičke tento kvet zanesiam. Tak ako tmavú noc rozjasní hviezdička, rozjasní u nás deň úsmevom mamička.
Čože Ti dať na pamiatku Mamka naša k tvojmu sviatku? Nazbieral som vonné kvety, zostavil som pekné vety. To čo vety nepovedia, vonné kvety dopovedia.
Za Tvoju nehu mamička, za Tvoju veľkú lásku, za starosť, bozky na líčka, za každú pribudnutú vrásku.
Milá mamička, nech Ti tento deň prinesie toľko šťastia a radosti, koľko lásky ty sama rozdávaš svojim najbližším po celý čas!
Všetky kvety do rúk mamy, skladám ako drahokamy. Za jej lásku, plnú nehy, za zelené detské brehy.
HORE     
Kvetiny Viem, že dnes ruže patria tebe, preto ich v duchu kladiem na Tvoj stôl, nech každý lupienok za mňa šepká Ti, aby bol šťastný život Tvoj a mnoho lásky v ňom.
Prajem Ti mladosť krásnu, tak ako z ruže kvet, prajem ti, aby si bola šťastná, a nesklamal Ťa svet...
Žltých kvetov plnú náruč k Tvojmu sviatku chcem Ti dať, veľa zdravia, veľa šťastia, veľa lásky k tomu priať.
HORE     
Z lásky Láska je to, čo je na svete najsilnejšie, a napriek tomu si nevieme predstaviť nič pokornejšie...
Po Tebe vždy túžbou horím, by som s Tebou láska bdel. Láska, Ty si pre mňa cieľ, láskou zomrieť by som chcel pre Teba len.
Na svete je len jeden spôsob, ako urobiť nejakú osobu alebo vec peknou: milovať ju.
Milovať niekoho znamená byť jediným, kto vidí zázrak, ktorý je pre iných neviditeľný.
Milujem život, lebo mi dal Teba, milujem Teba, lebo si môj život.
Na okraji cesty anjel stál, ten anjel v očiach slzy mal. Pozeral sa túžobne a vedel, že už nevzlietne, lebo v srdci lásku mal a krídla svoje nebu dal.
Dobrú nôcku, sladké sníčky, polož smútok do krabičky. Nech sa ti len krásne sníva, anjelik sa z neba díva.
Chcem Tvoje ruky a istotu v nich, chcem Tvoje pery, čo stlmia môj dych. Chcem Tvoje oči a lásku v nich, chcem Teba a pre Teba chcem žiť!
Veľká túžba ma ženie k Tebe, túžba milovať. A preto Ti chcem z môjho srdca kúsok darovať. No ešte skôr, ako Ti ten kúsok darujem, tíško poviem: Miláčik, ja ťa milujem!
Keby sme boli na veľkej lúke sami, dal by som Ti ruže z veľkými lupienkami, aby sme sa od seba už nevzdialili, a takto spolu až do smrti zostali.
Nech Valentín každý deň býva, nech cítiš lásku, čo moje srdce skrýva, nech z očí Tvojich šťastie žiari, ako lúka skorej jari. Chcem byť kvetom tejto lúky, čo nežne hľadia Tvoje ruky.
Miláčik, na Valentína chcem Ti povedať, že až do konca života budem ťa milovať.
Na perách mi nežný úsmev rastie, do budúcna fantázia zaletí, snívam o Tebe - si moje šťastie, si môj život navždy a naveky.
Prajem Ti všetko, čo môžem priať, nech máš svoju lásku komu dať, nech ťa má niekto veľmi rád.
Si mojím sníčkom krásnym, si anjelom, pri ktorom rád zaspím. Lež a spinkaj v mojom objatí, si mojou láskou, pre ktorú žiť sa oplatí.
Neplač zlatko, pusinku Ti dám, prekrásnu ružu pre Teba mám. Ruža, na ktorej je odkaz známy, miesto, kde budeme celkom sami.
S kvetinami v ruke sa ponáhľam k Tebe, lebo dnes už pol roka patríme my dvaja k sebe.
Za jeden pohľad dám Ti kvet, za jeden dotyk dám Ti svet. Za jeden bozk, ach, čo ja viem, tak preveľmi ťa milujem!
Posielam ti nežné slová, krátku báseň láska moja. Posielam ti sladký bozk, pýtaj viac, ak nemáš dosť. Posielam ti modré z neba, z hĺbky srdca len pre teba
Chýbaš mi, láska, viac ako včera, chýbaš mi, anjelik, od rána do večera. Chýba mi tvoj dych na mojej hrudi, chýba mi neha, ktorá medzi nami prúdi.
Kráčam nocou, kráčam tmou, kráčam, láska, za Tebou. Na cestu mi mesiac svieti, ku mne cestu ukáže Ti. S Tebou túžim kráčať tmou, do krajiny anjelov
Chcem byť tá, čo pije Ti z dlane, tá, čo neopustí ťa, nech sa čokoľvek stane. Chcem byť tá, čo pochopí ťa bez rečí, chcem byť tá v Tvojom náručí.
V záhrade mojich spomienok kvitne mnoho kvetov. Ich nádhera nedá sa opísať jednou vetou.
Kto predo mnou v Tvojom srdci bol? Na koho si myslieval, keď si zaspával?
Slnko nech kráča, kam sa len hneš. Srdiečko zohreje vždy, keď sa usmeješ.
Tam niekde v diaľke je to miesto nebeské, to miesto, kde znejú piesne anjelské. Tam niekde v diaľke hučí voda pokojom, pod prekrásnym modrastým obzorom.
Milovať sa s Tebou chcem na lúke plnej kvetov, držať Ťa pevne v náručí čo najďalej od všetkých svetov.
Chcela by som Ti šepkať nežné slová, každé ráno, každý večer, vždy odznova. Chcela by som počuť ešte tisíckrát, ako mi do uška šepkáš: Mám Ťa rád!
Bez teba je zem bledá, bez teba sa žiť nedá. Bez teba je človek sám, ako dobre, že Ťa mám.
Moje malé zlatíčko, utieklo mi srdiečko, keď ho chytíš, bude tvoje, na oplátku pošli svoje.
Tvoje oči chcú sa stále hrať, Tvoje oči hovoria chcem Ťa mať. Tvoje oči chcú ma stále sledovať, Tvoje oči hovoria chcem Ťa milovať.
Vráť sa, láska, volám Ťa k sebe, veď moje srdce patrí iba Tebe! Pozri sa mi do očí, uvidíš tam seba, v mojom srdci nosím len a len Teba.
Anjelik odlieta hľadá kus neba. Ja už viem kde ho nájsť, veď poznám Teba. Posielam anjela, nech sa len posnaží. Anjel ma nesklame, snáď mi Ťa postráži...
Spomeň si na chvíľu krásnu, spomeň si až hviezdy zhasnú, keď pôjdeš večer spať, tam v diali Ťa má niekto rád...
Verím, že fantázia je silnejšia než vedomosti, že mýty majú väčšiu moc než história, že sny sú mocnejšie než skutočnosť, že nádej vždy zvíťazí nad skúsenosťou, že smiech je jediným liekom na zármutok, a verím, že láska je silnejšia než smrť.
Len vtedy ľúbime naozaj, ak ľúbime bez príčiny...
Ak necháš slzu padnúť do prachu, stane sa z nej blato, ale ak ju zoberieš do dlaní a vyzdvihneš k slnku zažiari ako hviezda...
Sú odlúčenia, ktoré vítajú aj nežne milujúci, lebo sú na to, aby láska nabrala dych.
To, čo je dôležité je očiam neviditeľné...
...Iba ak daruješ seba samého tak miluješ skutočne...
HORE     
Meniny Prichádzam dnes na deň menín, s mojím skromným pozdravením, s prianím zdravia v ďalšom žití, bez búrok a vlnobití.
K Tvojim dnešným meninám, želám Ti, nech nie si sám, nech Ťa radosť v duši plní, nech sen sa Ti každý splní, nech Ťa smútok obchádza, nech Ťa život nezrádza.
Všetko najlepšie k Tvojim meninám, dnes z lásky ti kytičku posielam. Posielam ti aj úsmev krehký, maličký, a s ním aj tisíc bozkov do krabičky.
Posielam Ti ružičku plnú lásky, teším sa, že pohladím Ti vlásky. Dnes je deň, keď meniny sláviš, preto dúfam, že so mnou ho stráviš.
Posielam Ti, zlatko, kvetinky, pretože práve dnes máš meninky. Všetko najlepšie!
Prekrásne meniny, ako tie kvetiny, šťastia plný les, želám Ti dnes.
Meno dnes sa tvoje slávi, nech si dlho pekný, zdravý, to Ti želám v tejto správe, veď na teba myslím práve.
K Tvojim dnešným meninám, želám Ti, nech nie si sám, nech Ťa radosť v duši plní, nech sen sa Ti každý splní, nech Ťa smútok obchádza, nech Ťa život nezrádza.
Nech Ti život splní všetky tvoje nádeje, nech sa šťastie na teba denne usmeje, nech nikdy nepoznáš bolesť ani klam, to všetko ti prajem k dnešným meninám!
Tvoje meno je v kalendári, tak nech sa Ti všetko darí. Pekný kvietok, dúšok vína, nech Ti sviatok pripomína. Šťastie, zdravie, lásky veľa to Ti dnes zo srdca želám.
Všetko čo robí život šťastným a krásnym k meninám želá...
HORE     
Narodeniny Nie je nutné byť prvým v rade tých, ktorí Ti prišli šťastie priať... Dôležité je mať Ťa v srdci a mať Ťa rád!
Kyticu ruží v tento krásny deň, darujem Tebe zo srdca len. A už iba jedno prianie v srdci mám, všetko najlepšie k narodeninám.
Je mi veľkým potešením, želať Ti v deň narodenín, veľa zdravia, šťastia veľa, všetko, čo si srdce želá, veľa lásky, spokojnosti, v celej ďalšej budúcnosti, úsmev v tvári, radosť v oku, úspech v každom žitia kroku.
Viem, že dnes ruže patria tebe, preto ich v duchu kladiem na tvoj stôl, nech každý lupienok za mňa šepká ti, aby bol šťastný život tvoj a mnoho lásky v ňom.
Prijmi dnes kytičku šťastia, čo nikdy nezvädne a čarovný balíček lásky, ktorý sa nikdy neminie.
Narodeniny dnes máš, môžeš si pripísať ďalší rok, nech šťastie a zdravie, ešte dlho sprevádza tvoj krok.
V dnešný narodeninový deň smiech za slzy rýchlo zmeň. Rozdaj ho všetkým naokolo a ver, že bude, ako nikdy nebolo. A že Ťa všetci stále radi máme, tieto kvietky zo srdca Ti posielame.
Len to najkrajšie, čo život môže dať, chceme Ti pri Tvojom 50-ročnom jubileu zaželať. Nech slza bolesti Ti tvár nikdy nezmáča, žiaľ a smútok nech sa ti chrbtom otáča, nech len zdravie, šťastie, láska a dobrota, sú náplňou ďalších rokov Tvojho života.
Nech je Tvoj život ako násobilka, ktorá násobí radosť, delí starosť, umocňuje lásku, odmocňuje nenávisť a všetko dobré dohromady spočíta. Všetko najlepšie a najkrajšie Ti prajem.
Život Ti požičal priveľa troják, už si aj zabudol, že si bol vojak. Hovoria tomu aj Kristove roky, na malú oslavu rýchlo daj pokyn.
Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň. Od starostí žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky.
Narodeniny dnes máš, môžeš si pripísať ďalší rok, nech šťastie a zdravie, ešte dlho sprevádza tvoj krok.
Nech slza smútku nesteká po tvojej tvári, nech na nej len úsmev žiari. Nech nepocíti lásky klam, to Ti prajem k narodeninám!
Posledná slza spadla, tá slza z detských čias. V tej chvíli ani nezdá sa Ti, že zrazu dospievaš...
Jak vonná ruža v plnej kráse, jak jarné slnko vychádza, tak nech Ti svieti hviezda šťastia a životom Ťa správdza.
Tak rýchlo letí to, čo máme radi, to sú tie časy, keď sme mladí, uplynú rýchlo sťa dáky sen, zostanú v srdci spomienky len...
Nech Ťa láska sprevádza svetom, nech Tvoj život podobá sa kvetom, nech sa Ti splní životný sen, všetko po čom túžiš želať Ti chcem.
Nech kvitnú ruže na Tvojej tvári, nech z Tvojich očí radosť žiari, nech Tvoje srdce nepocíti klam to Ti prajem k narodeninám.
HORE     
e-mail - donáška kvetov, parfémov, chutí a darčekov donáška kvetov,        © všetky práva vyhradené       Mapa stránky